Polecane gry

Super Angelo

Jedna z najbardziej popularnych platformówek tym razem w nowej odsłonie. Idziemy do przodu, skaczemy, zbieramy skarby i walczymy z wrogami.

Kingdom Rush

Chronisz swoje królestwo przed hordami potworów. Wiele ciekawych etapów. Rozwój mocy pozwala na odpieranie coraz większych ataków.

Latające chomiki

Pozwól chomikowi lecieć najdalej jak to jest możliwe! Wysoko lub bardzo nisko, sam spróbuj, który sposób jest najlepszy. Masz pięć szans, wykorzystaj je optymalnie!

Angry Birds

Uwolnij ptaki z klatek. Musisz ominąć masę wszelakich przeszkód, które staną nam na drodze. Wielopoziomowa zabawa na wiele godzin.

World Wars

Strategia turowa. Gra wojenna ale spokojnie można polecić wszystkim. Nasz cel to przejęcie wszystkich punktów na mapie.

Alt Shift

Twój przyjaciel został porwany przez złego naukowca. Uwolnij przyjaciela, omijaj przeszkody, lub po prostu przekręć obraz i znajdź wyjście z poziomu.

Papa Louie

Gra platformowa z kucharzem w roli głównej. Twoje zadanie to uwolnić swoich przyjaciół. Po drodze musisz zbierać monety i uważać na groźne potwory.

Gra z ogniem

Klasyczna gra przypominająca kultowego bombermana. Wysadź przeciwnika w powietrze, zanim on wysadzi Ciebie. Masz na to 2 minuty.

Farmer

W tej grze jesteś właścicielem farmy. Musisz zadbać o swoje uprawy i o to, żeby całe przedsięwzięcie działało sprawnie!

Crazy Ball

Koszykówka duchów. Odbijaj piłkę tak aby wpadła do rury przeciwnika. Zdobądź jak najwięcej punktów i wygraj.

Fragger

Uproszczona wersja gry worms. Kilkadziesiąt poziomów, a w każdym z nich musisz oczyścić planszę z terrorystów przy pomocy granatów. Wciąga !!!

Bloon Tower Defence

Gra strategiczna polegająca na rozbijaniu balonów tak aby żadnen z nich nie uciekł z tunelu. Do dyspozycji masz pułapki, które kupujesz za zdobyte złoto.

Fancy Pants

Platformówka, przygody ludzika z kresek. Odnajdź drzwi aby przejść do następnego poziomu, po drodze uważaj na niebezpieczeństwa.

Canyon Defence

Gra typu defence. Śmiało można powiedzieć, że jest to wstęp do gier RTS dla dzieci. W tej grze musisz zniszczyć wroga zanim przejdzie przez Twoją linię obrony

Bubble Strugle 2

Pomysł gry powstał dawno temu. Sterujemy małym diabełkiem, który przy pomocy linki musi rozbijać kulki. Grę urozmaicają spadające dodatkowe gadżety.

Pacxon

Pacman nowej generacji. Równie prosty jak pierwowzór ale dużo bardziej wciągający. Twoje zadanie to wypełnić puste miejsca na planszy.

Tower Bloxx

Sterujesz dźwigiem i układasz z bloków wieżę lub całe miasto. Zadanie nie jest łatwe bo lina się kołysze a budowla chwieje. Gra znana z telefonów komórkowych.

Chemik ryzyk

Gra dla najmłodszych. Polega na mieszaniu w różnej kolejności tajemniczych składników chemicznych. Każda kombinacja ma inne zakończenie.

Hopper 2

Klasyczna platformówka, żywcem jak z komputerów 8-bitowych. Twoim zadaniem jest dotarcie na szczyt góry po gwiazdę!

Slammings

Coś takiego jak lemingi tylko całkowicie inne. Twoje zadanie to eliminacja potworków, które chcą dojść do domu z niewinnymi robakami.


Galeria rysunków - najnowsze
Galeria prac plastycznych - najnowsze

Najnowsze opowiadania2